Parkety Benko Kopidlno

Nabídka podlah - Parkety Stříbrný Hradec Králové

Klasické masivní parketové vlysy s perem a drážkou

Masivní parketové vlysy s perem a drážkou jsou určeny ke zhotovení vlysových podlah nebo podlahových dílců. Parketové vlysy jsou dodávány čtyřstranně hoblované s bočním a čelním perem a drážkou, vyrobené z dřevin dub, buk, jasan, habr, červený dub, akát a ostatních tvrdých listnáčů, vytříděné do tří jakostních tříd podle vzhledových vad určených ČSN (suky, dřeň, jádro, běl apod). Materiál pro výrobu parketových vlysů je přírodně předsoušen a dosoušen v komorových sušárnách na vlhkost 7-12%.

Proč parkety Benko Kopidlno?

Masivní dřevě parkety přivodí do Vašeho domova příjemnou atmosféru. Tento typ nejoblíbenější podlahové krytiny nabízí rozmanitou nabídku různých dřevin, vzorů, rozměrů a jakostí, díky které si najde každý to pravé, co mu nejlépe zapadne do vkusu. Dřevo je perfektní volbou pro zdravý domov, snadno se udržuje a jeho životnost se počítá na generace. Nádech přírodních designových prvků jako jsou dřevěné parkety, nabudí tu správnou harmonii ve Vašem bydlení.

BENKO

Výhody parket Benko Kopidlno

  • životnost masivních parket se počítá na mnoho generací to je mimo jiné  tloušťkou 22mm
  • předností masivních parket je schopnost absorbovat a uvolňovat vzdušnou vlhkost a tím je udržováno stabilní klima v interiéru. Toto prostředí je vhodné i pro lidi s alergií.
  • obnovitelnost povrchových úprav i parket samotných je obrovskou výhodou oproti ostatním materiálům
  • nedochází k elektrostatickým výbojům a kročejovému hluku
  • jednoduchá a rychlá údržba

Skládání parket Benko Kopidlno

Vzorník Benko Kopidlno

Parkety dub

Parkety buk

Parkety jasan

Parkety habr

Parkety akát

Druhy dřevin Benko Kopidlno

POZNÁMKA

Barvy vzorníků z internetu se mohou lišit od reálných odstínů. Doporučujeme se nejprve informovat u nás.

Máte zájem o novou podlahu, nebo jste nenašli odpověď na Vaši otázku?

Pomůžeme Vám zvolit vhodnou podlahovou krytinu pro Váš domov a zrealizovat kompletní proces pokládky. Zadejte poptávku online nebo telefonicky a dozvíte se víc.

TOP