Vinylové podlahy Gerflor

Nabídka podlah - Parkety Stříbrný Hradec Králové

Co jsou vinylové podlahy?

Vinylové podlahy jsou oproti klasickému PVC mnohem odolnější a vyrábějí se v celé řadě dekorů. Velkou výhodou je jejich snadná údržba, výborné tepelně izolační a akustické vlastnosti. Můžete u nich použít podlahové vytápění. Povrch vinylových podlah dokonale napodobuje dřevo, kov, keramickou dlažbu nebo kámen.

Zámkové vinylové dílce

LOCK 30

Gerflor Creation Lock 30

Naklapávací zámkový systém Uniclic umožňuje rychlou montáž ale i demontáž. UV-tvrzený povrchový PUR+ materiál se snadno čistí a nevyžaduje aplikaci ochranných emulzí. Podlaha je zdravotně nezávadná, 100% recyklovatelná a ekologicky šetrná. Její konstrukce je vyztužena skelnou mřížkou, aby byla dosažena rozměrová stabilita. Mezi hlavní předností patří vysoká životnost, kvalita a nízká cena. Voděodolnost zajišťuje přizpůsobení pro koupelny nebo kuchyně. Záruka 12 let, která se vztahuje na bytové prostory.

CLICK 50

Gerflor Creation Click 55

Rychlá a snadná instalace. Povrch je chráněn PUR+ vrstvou, který zajišťuje odolnost proti chemikáliím, poškrábání a nečistotám, které se usazují na podlaze. Vhodná do všech zatěžovaných prostorů. první vrstvu zajišťuje 0,55mm silná transparentní nášlapní vrstva, další vrstvou je dekor realistického provedení a třetí vrstva je podkladová. Výsledkem je prvotřídní výrobek odpovídající kvality. Voděodolnost zajišťuje přizpůsobení do koupelny nebo kuchyně. Třída zátěže 33-42.

Vzorník Creation 30 lock Wood

Vzorník Creation 30 lock Mineral

Vzorník Creation 55 click Wood

Vzorník Creation 55 click Mineral

Vinylové dílce k celoplošnému lepení

30

Gerflor Creation 30

Série se řadí mezi luxusní vinylové podlahy, která je vhodná pro využití v domácnostech a mírně zatěžovaných komerčních prostorech. Mezi typické vlastnosti této podlahy se řadí komfort při chůzi, snadná údržba a voděodolnost. Perfektní imitace dřeva a kamene. UV-tvrzená PUR+ povrchová úprava poskytuje snadnou údržbu a nevyžaduje speciální ochranné emulze. 100% recyklovatelné. 12 let záruka na bytové prostory.

55

Gerflor Creation 55

Luxusní podlaha vhodná do všech místností, včetně kuchyně a koupelny. Kolekce zastupuje technologicky vyspělé a designově dokonalé řešení pro bytové i komerční prostory s dokonalou imitací dřeva nebo imitací kamene. Tuhá konstrukce s celkovou tloušťkou 2.5mm zajišťuje podlaze vysokou odolnost před poškrábáním, oděru a čistících prostředků. PUR+ povrchová úprava poskytuje snadnou údržbu a nevyžaduje speciální ochranné emulze.

Vzorník Creation 30 Wood

Vzorník Creation 30 Mineral

Vzorník Creation 55 Wood

 

Vzorník Creation 55 Mineral

Bytové PVC s textilní podložkou

4mm

Gerflor Home Comfort 4mm

Bytová podlahová krytina o tloušťce 4mm zajišťuje lepší komfort chůze, zvukovou izolaci, snadnou údržbu i odolnost proti škrábancům nebo vrypům. Vhodná jak pro běžné domácí prostředí, tak pro prostředí s mírnou zátěží. Snadná pokládka, nejméně citlivá vinylová podlaha z řady Gerflor na nerovnosti podkladu. 15letá záruka samozřejmostí. Vhodná také pro koupelny i kuchyně.

3mm

Gerflor HQR 3mm

Vysoká odolnost užitné třídy 41 je známkou toho, že tato vinylová podlaha je navržena tak, aby odolala i náročnějším podmínkám. Podlahu je možné uložit do běžných domácích podmínek, ale i do komerčních prostorů. Unikátní technologie Fiber Glass dokáže vyrovnávat drobné nerovnosti v podkladu, snižuje hluk a velmi dobře akumuluje teplo. Nově také antibakteriální ochrana Sanosol. Samozřejmostí je 15letá záruka, která se vztahuje na bytové prostory.

3mm

Gerflor Textline 3mm

Gerflor Texline je vhodná pro všechny bytové prostory, ale také komerční prostory s nízkou zátěží. Nejrozšířenější řada Gerflor si získala vysokou oblíbenost díky své zvýšené ochraně před škrábanci, vrypy, promáčklinami, nečistotami a dennímu používání. Nechybí ani protiskluzová úprava, unikátní samovyrovnávací technologie a 15letá záruka. Samozřejmostí je snadná instalace jako u všech vinylových podlah značky Gerflor.

2mm

Gerflor Solidtex 2mm

Cenově dostupná podlaha, která byla navržena primárně do komerčních prostor. Extra silná nášlapná vrstva tloušťky 0,5 mm zaručuje mimořádnou odolnost podlahové krytiny. Kvalifikace užitné třídy 33/4. Povrchová úprava PURECLEAN zabraňuje usazování nečistot a snižuje náklady na údržbu, vhodná také pro koupelny i kuchyně díky své voděodolnosti. Jako všechny naše podlahy je i tato vyrobena ve Francii.

Vzorník Home Comfort 4mm Wood

 

 

Vzorník Home Comfort 4mm Design

 

 

Vzorník HQR 3mm Wood

 

Vzorník HQR 3mm Allover

 

 

Vzorník HQR 3mm Design

Vzorník Textline 3mm Wood

 

Vzorník Textline 3mm Mineral

Vzorník Solidtex 2mm Wood

Vzorník Solidtex 2mm Roma

Vzorník Solidtex 2mm Allover

POZNÁMKA

Barvy vzorníků z internetu se mohou lišit od reálných odstínů. Doporučujeme se nejprve informovat u nás.

Máte zájem o novou podlahu, nebo Vás zajímá aktuální nabídka?

Pomůžeme Vám zvolit vhodnou podlahovou krytinu pro Váš domov a zrealizovat kompletní proces pokládky. Zadejte poptávku online nebo telefonicky a dozvíte se víc.

TOP