Renovace parket

Naše služby - Parkety Stříbrný Hradec Králové

Jsme specialisté na renovace parket

Jsou Vaše parkety s přibývajícím věkem zašlé a potřebují výrazně oživit? Prodloužíme životnost Vašich parket bez ohledu na stáří. Svěřte renovaci parket do rukou nás, profesionálů, kteří ví přesně, jak nejlépe postupovat při renovaci a kterým záludnostem se vyvarovat. Zabýváme se převážně renovací jako jsou dřevěné parkety, dřevěné podlahy, mozaiky a další.

Proč zvolit služby společnosti Parkety Stříbrný?

 • Osobní prohlídka zdarma

  Nejprve si domluvíme osobní prohlídku podlahy u Vás doma, abychom posoudili stav Vaší podlahy. Tato služba je zdarma.
 • Cenová nabídka zdarma

  Zdarma zhotovíme také cenovou nabídku. V následujícím bodě se sami rozhodnete, zda-li souhlasíte s naší nabídkou. Uzavřeme-li vzájemnou dohodu, můžeme začít s rekonstrukcí.
 • Renovace parket rychle

  Na nic nečekáme, Vaše parkety mohou být již zítra jako nové.
 • Renovace parket kvalitně

  Dohlížíme na kvalitu celého procesu renovace, aby byl výsledný produkt stoprocentní a zákazník spokojen. Zároveň vycházíme z nejnovějších trendů.

Procesy renovací parket

Lokální opravy parket

Protože se s přibývajícím věkem a vystavením parket negativním vlivům snižuje jejich kvalita, provedeme případné tmelení parket, lokální výměnu parket, srážení parket a další kroky, díky kterým není nutné vyměnit celou pokládku.

Broušení parket

Důkladné vybroušení parket je základním procesem a rozhodujícím faktorem výsledného vzhledu podlahové krytiny. Používáme pouze kvalitní brusnou techniku.

Lakování parket / olejování parket

Jsou-li parkety důkladně připraveny, pomocí vhodného laku nebo oleje vysoké kvality se podlaha povrchově upraví, aby bylo dosaženo stavu odolnosti parket, tvrdosti parket, zatmelení spár parket a také reprezentativnímu vzhledu. 

Výměna prahů, výměna lišt

Renovaci podlahy zakončíme výměnou vhodných prahů a lišt, které designově zapadnou. V naší nabídce máme velké množství lišt různých typů pro každý interiér. Poradíme Vám, jaké lišty jsou pro ten Váš nejvhodnější.

SPOLUPRACUJEME S KVALITNÍMI DODAVATELI

Bona

Wicanders

Benko Kopidlno

Uzin

Fatrafloor

Forbo

Likor

Pallmann

Egger

Geflor

Stačí jeden E-mail a Vaše podlaha může být opět jako nová.
Zašlete nám svoji nezávaznou poptávku.

TOP