Vinylové podlahy Fatra

Nabídka podlah - Parkety Stříbrný Hradec Králové

Co jsou vinylové podlahy?

Vinylové podlahy jsou oproti klasickému PVC mnohem odolnější a vyrábějí se v celé řadě dekorů. Velkou výhodou je jejich snadná údržba, výborné tepelně izolační a akustické vlastnosti. Můžete u nich použít podlahové vytápění. Povrch vinylových podlah dokonale napodobuje dřevo, kov, keramickou dlažbu nebo kámen.

Plovoucí vinylové podlahy Fatra

CLICK

FatraClick

Dokonalá imitace dřevin jako dub, javor, kaštan či ořech a široká paleta odstínů podlah. Tato podlaha je snadno instalovatelná a obejde bez zcela lepidla díky zámkovým spojem Uniclic®. Obsahuje tři základní vrstvy - střed je tvořen deskou proti vlhkosti, spodní díl tvoří korková, zvukově a tepelně izolační vrstva a na vrchní část je využito PVC materiálu s polyuretanovou úpravou a nášlapnou vrstvou. Nechybí také antibakteriální odolnost a zvýšená odolnost proti špinění a běžným chemikáliím. Možné položit na podlahové topení.

Vzorník plovoucí vinylové podlahy FatraClick

Vinylové dílce Fatra

THERMO

Vinylové dílce Fatra Thermofix

Svou konstrukcí se řadí mezi nejkvalitnější podlahy na světě. Rozsáhlá oblast využití a bohatá nabídka dekorů v podobě kamene, dřeva či koberce. Thermofix je složen z několika vrstev s vloženým skelným rounem, užitná nášlapná transparentní vrstva je opatřena mechanickým dezénem a povrch je opatřen polyuretanovou vrstvou, díky čemu dosahuje zvýšené odolnosti a lépe se udržuje. Podlahová krytina Thermofix® je opatřena všemi mezinárodně uznávanými certifikáty a nabízí jen to nejlepší v sortimentu vinylových podlah.

IMPERIO

Vinylové dílce Fatra Imperio

Luxusní designová podlaha Imperio je speciální heterogenní vinylová podlahovina v dílcích. Díky unikátní technologii termostabilizace získala vylepšené vlastnosti jako je vysoká rozměrová stálost, zvýšená tuhost a zlepšení tepelné roztažnosti. Přírodní vzhled imitující dřevo doplňuje odolnost proti poškrábání a oděru díky vrstvě PUR. Podlaha je odolná vůči vlhkosti a snadno se udržuje. Vhodné pro podlahové vytápění.

Vzorník vinylových dílců Fatra Thermofix

Vzorník vinylových dílců Fatra Imperio

 

POZNÁMKA

Barvy vzorníků z internetu se mohou lišit od reálných odstínů. Doporučujeme se nejprve informovat u nás.

Máte zájem o novou podlahu, nebo Vás zajímá aktuální nabídka?

Pomůžeme Vám zvolit vhodnou podlahovou krytinu pro Váš domov a zrealizovat kompletní proces pokládky. Zadejte poptávku online nebo telefonicky a dozvíte se víc.

TOP